Opis:

Koordynator projektu tworzy plan produkcyjny, harmonogramy; koordynuje i monitoruje produkty poprzez stworzenie kompletnego cyklu projektowego. Korzysta z planów inżynieryjnych i specyfikacji produkcyjnych w celu ustalenia harmonogramów. Współpracuje z innymi działami w celu zapewnienia terminowości projektu.

Zadania i obowiązki:

  • Tworzenie, przegląd i zarządzanie planami i harmonogramami.
  • Zapewnienie, że projekt jest zrealizowany na czas i w ramach budżetu z zachowaniem warunków bezpieczeństwa.
  • Współpraca z menedżerami i inżynierami w celu omówienia postępów projektu i rozwiązania wszelkich pojawiających się problemów.
  • Informowanie na bieżąco zespołu o postępach w projekcie w celu zapewnienia aktualnych informacji klientowi.
  • Harmonogramowanie i planowanie przestrzenne.
  • Harmonogramowanie dostaw niezbędnych do realizacji planu.
  • Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów.
  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów.
  • Koordynowanie terminowego zwalniania zleceń, zapotrzebowań i ciągłego przeglądu dostępności zapasów.
  • Utrzymywanie i komunikowanie priorytetów konkretnego zapotrzebowania na produkt i odpowiednie korygowanie harmonogramu.
  • Utrzymuje wymagane zapasy surowców i ilość zamówień z najbardziej ekonomicznymi kosztami dostawy, magazynowania i przestarzałości, jednocześnie zapewniając terminowe dostarczenie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych na miejscu.
  • Bierze udział w planowaniu i ustalaniu ogólnych celów produkcyjnych w oparciu o zamówienie. Prowadzi cotygodniowe spotkania w celu przeglądu zaplanowanego harmonogramu.
  • Terminowe wykonywanie przydzielonych zadań, raportowanie postępu prac zgodnie z przyjętymi w Spółce standardami.
  • Wsparcie działu produkcji w zakresie przygotowania produkcji, produkcji, dostawy komponentów i części, montażu i uruchomieniu maszyn.
  • Identyfikacja zagrożeń oraz wprowadzenie działań naprawczych.
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania.
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie.

Edukacja i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe w planowaniu.
  • Znajomość procesów produkcyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność poruszania się w środowisku CAD.
  • Zdolności analityczne, dokładność.
  • Umiejętność współpracy i integracji w ramach zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • politykę otwartości na wewnętrzne inicjatywy pracownicze.
  • dodatkową opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

    Maksymalna wielkość załącznika 2MB, formaty: pdf, doc, docx, odt

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)"

    Akceptuję warunki i składam aplikację na stanowisko (pole wymagane)

    Manufacturing Centre

    AWP Group Polen Sp. z o.o.
    Bożejowice 47
    59-700 Bolesławiec
    info@awp-group.net

    Engineering Centre

    Al. Tysiąclecia 60,

    Cooperating Centre

    Wrocławskie Centrum Współpracy
    ul. Sikorskiego 2-8
    Stare Miasto
    Wrocław