Aby zgłosić swoje CV mogą Państwo skorzystać z formularza dostępnego przy każdej ofercie pracy lub wysłać je bezpośrednio na adres recruitment@awp-group.net

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą stawiającą na innowacje i dbającą o jakość swoich produktów. Tworzymy zespół ludzi zaangażowanych, kreatywnych i nastawionych na ciągły rozwój. W pracy zespołowej największe znaczenie ma dla nas otwarta komunikacja i inicjatywa.

Jeśli szukasz pracy w podobnej organizacji sprawdź oferty pracy w AWP Group Polen Sp. z o.o.. Możesz również aplikować wysyłając swoje CV na adres: recruitment@awp-group.net

Biorąc pod uwagę naszą potrzebę innowacyjności i ukierunkowanie na klienta, do naszego zespołu szukamy pracowników z rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, lubiących otwartą komunikację, potrafiących pracować w zespołach, otwartych na inne kultury, gotowych do zmian.

Od członków naszego zespołu oczekujemy dużego zaangażowania i dbałości o jakość swojej pracy.

Mamy potrzebę stałego doskonalenia swoich produktów i Zespołu który je tworzy. Poszukujemy osób, które potrafią i chcą rozwijać swoje umiejętności, są otwarte na naukę i zdobywanie doświadczenia.

Proces doboru członków Zespołu ma w AWP Group Polen Sp. z o.o. kluczowe znaczenie. Poszukujemy ludzi nie tylko na określone stanowiska, ale takich, którzy wiążą z firmą długoterminowe plany rozwoju swoich talentów. Jesteśmy zdania że każdy jest właścicielem swojego rozwoju i ścieżki kariery. Sposób kierowania przez AWP Group Polen Sp. z o.o. talentami pracowników polega na wspieraniu spójnego z potrzebami firmy ich osobistego i zawodowego rozwoju.

Leaderzy w AWP są motorem napędowym pracy Zespołu; są drogowskazem, wsparciem, ekspertem i mentorem. Otwarta, pełna szacunku komunikacja z Zespołem, przedstawianie strategii firmy, przypominanie o celach to codzienne obowiązki Naszych Leaderów. Nasi leaderzy są pełni szacunku dla każdej osoby i każdej opinii. Chcemy, aby byli gotowi do słuchania i motywowania pracowników, by pytali o ich opinie, byli twórczy i systematycznie wyjaśniali swoje decyzje.

Aktualne oferty pracy

Monter

22. December 2021

Młodszy Programista C#

22. December 2021

Elektryk

6. September 2021

Serwisant

6. September 2021

Inżynier PLM

6. May 2021

Programista C#

6. May 2021